O czym jest strona?

opcja3.jpg

Najważniejsze to znaleźć różnicę między istnieniem a życiem w pełni. Nie chcę wegetować jak warzywko na tym świecie, dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje łapki. Codziennie robić coś wspaniałego, tworzyć, inspirować i dzielić się z tym innymi. W każdej czynności staram się odnaleźć pasję: w wiosennym słońcu, które właśnie dzisiaj po raz pierwszy zajrzało w moje okno, w rozmowie, spędzaniu czasu z bliskimi, robieniu nowych rzeczy, podejmowaniu wyzwań, marzeniu, realizowaniu wielkich celów!

Moim zdaniem, ważne jest by znaleźć sobie w życiu jeden ważny, wielki cel. I dążyć do niego, choćby się waliło i paliło.

Wierzę, że każdy ma w sobie mnóstwo mobilizacji i dużo talentów. Wiele z ludzi jest w stanie dokonać wspaniałych rzeczy na tym świecie.

Uważam również, że swoją wiedzą, nowymi umiejętnościami i sukcesami należy się dzielić. Dlatego piszę akurat tego bloga. Nie chodzi tylko o to, że inspirowaniem sprawiamy przyjemność innym, ale również sami czerpiemy z tego korzyści. To, co dołożymy procentuje i wraca do nas w różnych formach i sami czujemy się z tym lepiej, gdy nasze projekty ujrzą światło dzienne. Dzięki Bogu, mamy wielopomostowy internet!

O czym są notki?

Zawsze szukałeś miejsca, które pomogłoby ci w odnalezieniu pasji? Dobrze trafiłeś! Ja też zawsze chciałam to zrobić. Tu zebrane są wszystkie informacje, inspiracje i moje próby zmagania się z arcy wyzwaniami, które sobie założyłam. A nuż powiesz do siebie, że „może tego spróbuję”. W końcu odnajdziesz coś, czym będziesz mógł cieszyć się każdego dnia. Odkryj, co naprawdę Cię interesuje, poznaj wiele innych, ciekawych hobby. Każdego dnia rób coś wspaniałego, dziwnego, innego! Masz okazję spróbować tego, czego nigdy nie robiłeś ani nigdy o tym nie słyszałeś. Na uciążliwe pytanie zadawane przez ciocie na imieninach nigdy nie powiesz „jeszcze nie wiem”. A jeśli już zajmujesz się czymś zawodowo, co Ci kompletnie nie odpowiada, pamiętaj, że masz możliwość zmiany toru swojego życia lub znalezienia nowej pasji.

Żyj pełniej, szczęśliwiej i szukaj pasji każdego dnia. Otoczenie, ludzie, brak pieniędzy? Nic nie stoi na przeszkodzie. Uwierz, to tylko wymówki małego lenia, który siedzi w każdym człowieku i narzeka. Ja także czasem go słyszę, ale staram się go czym prędzej likwidować.

Moim celem jest stworzenie jak najwięcej różnych inspiracji, przykładów zainteresowań, które natchną innych do działania. W niektórych artykułach są odniesienia do innych tekstów, filmów dla bardziej zaoferowanych. Tu powoli rozwija się baza różnych hobby. Jest ich zyliard, więc będę wdzięczna za podsyłanie inspiracji, ciekawych tematów na mejla. Zajrzyj do Kontakt.

Na stronie dowiesz się również, jak pasję odszukać, rozpoznać, nie stracić motywacji, zarabiać z niej, żyć każdego dnia pełniej i lepiej. Na konkretnych przykładach dowiesz się, ile osób żyje dzięki swojej pasji, jak dużą satysfakcję z tego uzyskuje. Dołącz do grona osób, które chcą próbować nowych rzeczy i kochają wyzwania!

2 responses to “O czym jest strona?

  1. Podoba mi się bardzo to zdanie: „Nie chcę wegetować jak warzywko na tym świecie, dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje łapki. Codziennie robić coś wspaniałego, tworzyć, inspirować i dzielić się z tym innymi.”
    Będę zaglądać częściej

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s