Kalendarz 2018

 

Kochani Stali Czytelnicy i Przypadkowi Goście! Mam dla Was niespodziankę.

Specjalnie dla Was stworzyłam kalendarz 2018. Każdy może go pobrać i wydrukować (w całości lub jedną kartkę każdego miesiąca, do wyboru).

Domyślnie druk jest w formacie A3, ale w drukarni można poprosić na A4. Ja tak zrobiłam i już mój egzemplarz wisi na ścianie. Naklejki, którymi możemy oznaczyć ważne dla nas dni, drukujemy na papierze samoprzylepnym.

naklejki

30 stycznia – dzień w którym skończyłam robić kalendarz z naklejkami na rok 2018. Jestem z tego bardzo dumna, że udało mi się go skończyć jeszcze w styczniu. Przynajmniej kartka z Veroniką Lake powisi na ścianie.

Data „premiery” może i późna jak na kalendarz, ale zważając na fakt, że na pomysł wpadłam niecałe dwa tygodnie temu, wynik uważam za niezły.

Kalendarz zdobią piękne i wyjątkowe kobiety z dawnych lat. Bardzo trudno było mi zdecydować się na właśnie te, ponieważ, gdy zaczęłam zgłębiać temat, pula pięknych i popularnych aktorek, modelek itp. okazała się przeogromna. Sugerowałam się więc wieloma, czasami nieracjonalnymi, czynnikami przy wyborze.

Cały kalendarz jest raczej delikatny i subtelny w różowo-czarnej odsłonie. Zrobiłam również okładkę.

Kalendarz jest po angielsku, ale zaznaczone są na nim święta polskie. Dzięki temu można nauczyć się ich angielskich odpowiedników. W przyszłości może pomyślę nad wersją polską.

Dajcie znać, jak Wam się podoba!

Mock-up zrobiony przeze mnie w Blenderze.

Na koniec chciałam podziękować wszystkim osobom, które krytykowały, doradzały i oceniały podczas procesu powstawania. Ich pomoc sprawiła, że kalendarz jest maksymalnie dopracowany.

LINK DO POBRANIA

https://drive.google.com/…/1lrx1KBnwZq4P6SlslrgaXTagJ…/view…

Tutaj zobaczycie również obrazki wykonywane do kalendarza:

https://www.facebook.com/martpictures/

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s