„A rower jest wielce OK”

rower

Najwspanialsza wycieczka rowerowa

Właśnie robi się coraz cieplej, więc wsiądź na rower! Z samego rana zapakuj najpotrzebniejsze rzeczy do plecaka i wyrusz w nieznane. Odkryj tereny, o których wcześniej nie miałeś pojęcia. Wybierz się np. nad łąkę, jezioro, do lasu, małego miasteczka, którego w ogóle nie znasz. Spójrz tylko, ile przygód spotka Cię po drodze! Możesz porobić zdjęcia, spotkać wiele osób, odnaleźć zgubioną drogę, zmagać się z upałem, poznać piękne tereny :). Same przyjemności, które później zapadną ci w pamięć. Uczyń tę rowerową wycieczkę wspaniałą, a na pewno zapamiętasz ją na wiele tygodni, miesięcy lub nawet lat.

Pojedź całkiem sam albo z jedną lub grupą osób, jeśli nie lubisz przebywać w samotności. Sama droga daje najczęściej więcej przyjemności niż cel. Ale kiedy już do niego dojedziesz możesz zorganizować piknik, granie w karty, kąpiel w jeziorze itp. albo posłuchać muzyki na łonie natury. Spróbuj zabawić się w zrobienie fotorelacji z tego dnia, zwykłego, a zarazem niezwykłego. Na pewno w twoim albumie jest więcej zdjęć z ważnych wydarzeń; urodzin, wyjazdów, ślubów, komunii niż z codziennych chwil.

Bmx

Warto spróbować i tego. Dla mnie to była świetna zabawa, ale wyjątkowo męcząca. Do dzisiaj pamiętam jak na obozie jeździliśmy po specjalnej hali na tych rowerkach. O ile pokonywanie niskich górek było fantastyczne, na większe nie miałam siły. Moja kondycja osiąga powoli stan 0. Trzeba wziąć się do roboty. I w końcu pobiegać w najbliższe wakacje.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s