Poczuj wiatr w nartach

Zima, a u niektórych ferie, czyli dobry czas, by spróbować swoich możliwości na stoku. Narty i snowboard to dla ciebie wyzwanie czy śmieszna, dziecinna zabawa? Wypożycz sprzęt i spróbuj swoich sił. Wspaniała rozrywka gwarantowana.

Jeździłam tylko raz w życiu na nartach, ale w liście moich postanowień znajduje się treść pt: „Jazda na nartach. Ferie. Na jeden dzień. Z rodziną”. Ty też dokładnie określ kiedy, jak i po co chcesz osiągnąć dany cel. Pamiętam swój pierwszy raz na nartach w podstawówce. Opanowałam wtedy do perfekcji technikę upadania (tak, tego też się uczy!). Nie miałam nawet w stroju narciarskiego. Wyglądałam pewnie trochę jak panna na szpilkach na grzybobraniu. Poza tym godzina w życiu to trochę mało.

Czasem chcemy coś mieć, ale nie zdajemy sobie sprawy dokąd właściwie dążymy. Dlatego zapytaj siebie samego, skąd będziesz wiedział, że osiągnąłeś to, czego pragnąłeś? Ja osiągnę swój cel wtedy, kiedy sama, bez niczyjej pomocy wejdę na stok, a potem z niego sama zjadę :D.

Pytanie „kiedy osiągnę swój cel?” wydaje się trudne? Najpierw rozbij to pytanie na mniejsze. Kiedy zaczniesz? Co zaczniesz? Co chcesz osiągnąć? Ile czasu to potrwa? Problem stanie się łatwiejszy. Planuj, a będziesz mieć poczucie zmierzania do celu i braku bezczynności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s